İstanbul'dan atan kalp ile dünyanın dört bir yanında
Blog paylaşımlarımız için buraya tıklayın
admin@byteknolog.net

SKT – Premium Paket

Reklam ve Danışmanlık

Son Kullanıcı Testi - Byteknolog - Yazılım - Teknoloji - Web - Trendy - Developer

SKT - PREMİUM PAKET

Yazılımı bitmiş olan web sitelerinin, genel anlamda testlerini yapıyor ve raporlarla hataları belirtiyoruz. Yayına çıkmadan önce yaptırmanızda, büyük fayda vardır. Son kullanıcı testlerimizin hiçbir paketinde, hataları biz düzeltmiyoruz. Hataları teşhis ediyor, sizlere detaylı sunuyoruz.

Web sitenizde bulunan tüm sayfalar detaylı kontrol edilir. Premium SEO paketimizde olan tüm testler, bu adımda da yapılmaktadır.

Günümüzde kullanılan tüm tarayıcılarda testlerimiz yapılmaktadır. Bu sayede, milyarlarca insanın kullandığı tarayıcılarda, web sitenizin durumunu teşhis etmiş oluyorsunuz. 

Günümüzde birçok mobil cihaz ve bilgisayar bulunmaktadır. Bu cihazların birçoğunda test yapılmaktadır. Yetersiz kaldığımız durumlarda da, yapay zeka destekli testlerimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sitenizde 50 veya daha fazla sayfa varsa, yapay zeka destekli uygulamalarımız ile testlerimizi yapıyor, her sayfa için ayrı ayrı rapor alıyoruz. Tüm raporları inceleyip, sorunları teşhis ediyoruz.

Bir insanın bulamadığı birçok hatayı, yapay zeka ve web driver’ları bulabilmektedir. Bunlardan bir taneside selenium’dur. 

Yaptığımız çalışmayı raporlayıp tarafınıza teslim etmekteyiz. Pasta dilimli grafiklerden, sütunlu grafiklere varıncaya kadar, birçok farklı varyasyonda anlatım gerçekleştirmekteyiz.