İstanbul'dan atan kalp ile dünyanın dört bir yanında
Blog paylaşımlarımız için buraya tıklayın
admin@byteknolog.net

SEO – Premium Paket

Reklam ve Danışmanlık

E-ticaret, e-commerce Nöro Pazarlama

PREMİUM PAKET

PByteknolog bünyesinde profesyonel yazılım hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Web sitenizi ilk sıraya çıkartmak için SEO çalışması mutlaka yapılmalıdır.  Premium paketimiz dahilinde, web sitenizde bulduğumuz tüm SEO hataları düzeltiyor, düzeltme öncesini ve sonrasını belirten raporuda ekstra olarak hazırlıyoruz.

Web siteniz veya yaptırmak istediğiniz iş ile ilgili en az 1, en fazla 4 anahtar kelime belirtebilirsiniz. Yapacağımız çalışmayı, verdiğiniz anahtar kelimeler üzerinden yapacağız.

Sitenizde kullandığınız resimleri kontrol eder, SEO açısından oluşturduğu tehditleri ortadan kaldırıyoruz. Google tarafından sağlanan araçlar ilede görsel skorunuzu belirleyip, arttırmanız için yapmanız gerekenleri raporda belirtiyoruz. 

Yaptığımız işi teslim ettikten sonra veya teslimattan önce, ekstra olarak 4 istekte bulunabilir veya var olan isteğini değiştirebilir / şekillendirebilirsiniz.

Sitenizde bulunan meta etiketlerini kontrol eder, eksiklikleri ve hataları teşhis edip, yetki vermeniz durumunda sitenizde düzenleyip, rapora işliyoruz.

Bu paketimize özel, Pyhon ile yapay zekanın birleşiminden oluşan, SEO araçlarımız ile sitenizde çalışma yürütmekteyiz. Tüm adımları rapora işlenmektedir.

Yaptığımız çalışmayı raporlayıp tarafınıza teslim etmekteyiz. Pasta dilimli grafiklerden, sütunlu grafiklere varıncaya kadar, birçok farklı varyasyonda anlatım gerçekleştirmekteyiz.

Arama motorları tarafında web sitenizin ne durumda olduğunu belirten bir rapor hazırlıyoruz. Başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarındaki skorunuzu belirliyoruz.

Sitenide bulunan tüm kırık linkleri belirliyor ve sizlere raporumuzda sunuyoruz. Eksik veya hatalı girilmiş linkler, sitenizdeki kullanıcıları olumsuz etkileyecektir.