İstanbul'dan atan kalp ile dünyanın dört bir yanında
Blog paylaşımlarımız için buraya tıklayın
admin@byteknolog.net

SEO – Orta Paket

Reklam ve Danışmanlık

E-ticaret, e-commerce Nöro Pazarlama

ORTA PAKET

Byteknolog bünyesinde profesyonel yazılım hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Web sitenizi ilk sıraya çıkartmak için SEO çalışması mutlaka yapılmalıdır.  Orta paket kapsamında, web sitenize, isteğiniz halinde erişim sağlanıp, düzenlemeler yapılmaktadır. 2 İş günü içerisinde yapılıp, teslim edilmektedir.

Web siteniz veya yaptırmak istediğiniz iş ile ilgili en az 1, en fazla 4 anahtar kelime belirtebilirsiniz. Yapacağımız çalışmayı, verdiğiniz anahtar kelimeler üzerinden yapacağız.

Sitenizde kullandığınız resimleri kontrol eder, SEO açısından oluşturduğu tehditleri ortadan kaldırıyoruz. Google tarafından sağlanan araçlar ilede görsel skorunuzu belirleyip, arttırmanız için yapmanız gerekenleri raporda belirtiyoruz. 

Yaptığımız işi teslim ettikten sonra veya teslimattan önce, ekstra olarak 2 istekte bulunabilir veya var olan isteğini değiştirebilir / şekillendirebilirsiniz.

Sitenizde bulunan meta etiketlerini kontrol eder, eksiklikleri ve hataları teşhis edip, yetki vermeniz durumunda sitenizde düzenleyip, rapora işliyoruz.

Bu paketimize özel, Pyhon ile yapay zekanın birleşiminden oluşan, SEO araçlarımız ile sitenizde çalışma yürütmekteyiz. Tüm adımları rapora işlenmektedir.

Yaptığımız çalışmayı raporlayıp tarafınıza teslim etmekteyiz. Pasta dilimli grafiklerden, sütunlu grafiklere varıncaya kadar, birçok farklı varyasyonda anlatım gerçekleştirmekteyiz.